Drienerlo 3

Info

Welkom op de site van het derde elftal van vv Drienerlo. Op deze pagina vind u informatie over de selectie, gespeelde en aankomende wedstrijden en de stand in de competitie.

Het derde (selectie)team van vv Drienerlo komt in het seizoen 2015/2016 uit in de 5e klasse 22. De meeste teams hierin zijn ons welbekend, maar een aantal hebben nog niet het genoegen gesmaakt tegen ons studentenelftal uit te komen. Wij zijn dan ook zeer genegen om aan deze behoefte te voldoen.

Trainers

Spelers

Aankomende wedstrijden

De aankomende wedstrijden zijn ook te zien in de team kalender.

za 4 mei

SC Enschede 2

za 11 mei

BWO 2

za 18 mei

Sportlust Glanerbrug 2

za 25 mei

Tubantia 3

Resultaten

za 13 apr

EFC PW 1885 2

za 6 apr

Quick '20 3

za 23 mrt

Avanti W. 2

za 16 mrt

ATC '65 3

za 9 mrt

Wilhelminaschool 5

za 16 feb

Quick '20 4

za 9 feb

Achilles '12 3

za 8 dec

EFC PW 1885 2

za 1 dec

Quick '20 3

za 24 nov

Avanti W. 2

za 17 nov

ATC '65 3

za 10 nov

Wilhelminaschool 5

za 3 nov

BWO 2

za 27 okt

SC Enschede 2

za 13 okt

Tubantia 3

za 6 okt

Sportlust Glanerbrug 2

za 29 sep

Quick '20 4

za 22 sep

Achilles '12 3

za 26 mei

Quick '20 6

za 19 mei

Sportlust Glanerbrug 3

za 12 mei

Vogido 2

za 14 apr

Sparta E. 5

za 7 apr

Quick '20 5

za 24 mrt

AJC '96 2

za 17 mrt

De Esch 4

za 10 mrt

SDC '12 5

za 3 mrt

SDC '12 4

za 17 feb

Eilermark 2

za 9 dec

Quick '20 6

za 2 dec

Sportlust Glanerbrug 3

za 25 nov

AJC '96 2

za 18 nov

Avanti W. 3

za 11 nov

Vogido 2

za 4 nov

SDC '12 5

za 28 okt

De Esch 4

za 21 okt

Sparta E. 5

za 14 okt

SDC '12 4

za 7 okt

Eilermark 2

za 30 sep

Quick '20 5

za 13 mei

Quick '20 5

Bilgic, I.

za 6 mei

Quick '20 3

Wiggers, K.L.

di 25 apr

Vosta 3

Damveld, J.H.

za 22 apr

Tubantia 4

Pelders, R.B.F.

za 15 apr

NEO 2

Pelders, R.B.F.

za 8 apr

AJC '96 2

Holtkamp, A

za 1 apr

Markelo 3

Hemme, P

za 18 mrt

Juliana '32 3 ZA

Stomps, B.J

za 11 mrt

HSC '21 2

Schutten, T.

za 10 dec

Vosta 3

Libbers, R.

za 3 dec

Vogido 2

Schutten, T.

za 26 nov

NEO 2

Brunninkhuis, M.A.

za 19 nov

Vogido 2

Wiersma, J.H.

za 12 nov

Quick '20 3

Erinkveld, T.

za 5 nov

HSC '21 2

Vaanhold, W.

za 29 okt

Markelo 3

Fleerkate, T.

za 22 okt

Tubantia 4

Gokcan, O.

za 15 okt

AJC '96 2

Oomen, M.A.

za 8 okt

Juliana '32 3 ZA

Koning, R.G.

za 10 sep

Quick '20 5

Hemme, P

za 7 mei

Sintelbaanveld

Eilermark 2

za 30 apr

Juliana '32 5

za 16 apr

Haaksbergen 2

za 9 apr

Sintelbaanveld

De Esch 3

za 2 apr

De Tubanters 1897 3

za 26 mrt

Sintelbaanveld

Oldenzaal 2

za 19 mrt

Sintelbaanveld

Sportlust Glanerbrug 3

za 12 mrt

Quick '20 5

za 5 mrt

Quick '20 6

za 5 dec

Vosta 3

za 28 nov

Sintelbaanveld

Haaksbergen 2

za 21 nov

Sintelbaanveld

Juliana '32 5

za 14 nov

De Esch 3

za 7 nov

Sintelbaanveld

De Tubanters 1897 3

za 31 okt

Sportlust Glanerbrug 3

za 17 okt

Sintelbaanveld

Quick '20 5

za 10 okt

Sintelbaanveld

Quick '20 6

za 3 okt

Bastilleveld

PW 2

za 26 sep

Oldenzaal 2

wo 23 sep

Eilermark 2

za 19 sep

Sintelbaanveld

Vosta 3

di 19 mei

Bastilleveld

Esch de 2

za 16 mei

Bastilleveld

Quick '20 2

za 9 mei

Suryoye-Mediterraneo 2

wo 6 mei

Esch de 2

za 2 mei

SDC '12 2

di 21 apr

Rigtersbleek 2

za 18 apr

Wilhelminaschool 2 ZA

za 11 apr

Verreveld

AJC '96 2

za 4 apr

Sportlust Glanerbrug 3

za 28 mrt

Sparta E. 4

za 14 mrt

Sintelbaanveld

Suryoye-Mediterraneo 2

za 7 mrt

Sparta E. 5

beker reserve zaterdag poule - Groep 1 97

Stand

Naam G W GL V P DPV DPT PM
1. Drienerlo 3 3 1 0 2 3 8 15 0
SpelerGespeeldDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
Bijoyendra Bera10000
Jelle Buitenhuis10000
Koen Dijkstra10000
Auke Reitsma11000
Peter Wolbers11100
Thijs Erinkveld11000
Stefan Tersteeg10000
10000
10000
Thomas Klünder10000
Jelle Schoppink00000
Joost Blauw10000
Luc Jansen10000
Arwyn Goos10000
0 reacties