Drienerlo 3

Welkom op de teampagina van Zaal 3: het meest scorende team van Drienerlo, kampioen van de derde helft en bovendien bewezen cupfighters!

Info

Zaal 3 van v.v. Drienerlo komt uit in de 2e Klasse en speelt haar thuiswedstrijden op woensdagavond (21:00) in het Sportcentrum van de Universiteit Twente. Het team traint twee keer in de week op maandag- en woensdagavond. Ook uitwedstrijden zijn altijd doordeweeks. Zaalvoetbal is dus prima te combineren met veldvoetbal in het weekend!

Lijkt het je leuk om te komen zaalvoetballen bij de gezelligste voetbalvereninging van Enschede en omstreken, wil je meer informatie of gewoon een keertje meetrainen? Stuur een mailtje naar intro@vvdrienerlo.nl. In augustus en september zijn al onze trainingen open voor geïnteresseerden!

Trainers

Spelers

Aankomende wedstrijden

De aankomende wedstrijden zijn ook te zien in de team kalender.

Er zijn op dit moment geen wedstrijden.

Resultaten

wo 10 apr

DKB 1

ma 25 mrt

Excelsior '31 4

wo 20 mrt

Gramsbergen 1

ma 11 mrt

Almelo Futsal Combinatie 6

wo 27 feb

FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3

wo 20 feb

DSVD 1

wo 13 feb

HHC Hardenberg 3

wo 30 jan

Sparta E. 2

wo 23 jan

Gramsbergen 2

wo 16 jan

Almelo Futsal Combinatie 5

wo 5 dec

DKB 1

di 27 nov

HHC Hardenberg 2

wo 21 nov

HHC Hardenberg 2

ma 12 nov

Gramsbergen 1

wo 7 nov

Almelo Futsal Combinatie 6

ma 29 okt

FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3

wo 17 okt

HHC Hardenberg 3

wo 10 okt

Excelsior '31 4

ma 1 okt

Sparta E. 2

wo 26 sep

DSVD 1

wo 19 sep

Almelo Futsal Combinatie 5

ma 16 apr

FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3

wo 11 apr

EZV 1

ma 26 mrt

Almelo Futsal Combinatie 6

vr 23 mrt

Almelo FC 7

ma 12 mrt

Almelo FC 10

wo 7 mrt

Jong Eagles/Markt 19 2

wo 21 feb

ZVV Twente 2

ma 12 feb

FV United Enschede 2

ma 5 feb

Sparta E. 2

wo 31 jan

Twenthe 2

ma 22 jan

Excelsior '31 4

wo 17 jan

FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3

wo 6 dec

EZV 1

wo 29 nov

Almelo Futsal Combinatie 6

vr 24 nov

Jong Eagles/Markt 19 2

ma 20 nov

ZVV Twente 2

wo 15 nov

Almelo FC 10

wo 1 nov

FV United Enschede 2

vr 20 okt

Twenthe 2

wo 11 okt

Excelsior '31 4

wo 27 sep

Sparta E. 2

wo 20 sep

Almelo FC 7

wo 6 sep

Excelsior '31 3

vr 21 apr

FV United Enschede 2

Jansen, D.A.

vr 7 apr

Almelo FC 9

Janssen, J.A.M.

vr 24 mrt

Almelo FC 8

Jansen, D.A.

vr 10 mrt

EZV 1

Ulukan, E.

vr 17 feb

PH 1

Berge, B.B.G. ten

vr 10 feb

Blauw Wit'66 1 Zaal

Sousa Felqueras, J.J. de

vr 3 feb

Almelo FC 9

Erkin, G.

vr 27 jan

FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3

Bies, P.

vr 20 jan

Jong Eagles/Markt 19 2

Meenen, L. van

vr 13 jan

RSC 1

Osinga, K.W.

vr 16 dec

FV United Enschede 2

Erkin, G.

vr 2 dec

Bentelo 1 Zaal

Lindeboom, D.

wo 23 nov

Almelo FC 8

vr 18 nov

Sparta E. 2

Visser, R. de

wo 9 nov

EZV 1

wo 9 nov

EZV 1 (zaal)

ma 31 okt

Sparta E. 2

ma 31 okt

Sparta Enschede 2 (zaal)

ma 17 okt

PH 1

Geerdink, F.A.

ma 17 okt

PH 1 (zaal)

vr 14 okt

EZV 1

Cakir, A.

vr 14 okt

EZV 1 (zaal)

ma 26 sep

FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3

Keizer, N.A.

ma 26 sep

Hoekje/Toyota O'zaal 3 (zaal)

vr 23 sep

Jong Eagles/Markt 19 2

vr 23 sep

Jong Eagles/Markt 19 2 (zaal)

ma 12 sep

RSC 1

ma 12 sep

RSC 1 (zaal)

vr 9 sep

FV United Enschede 2

vr 9 sep

Sporthal 2

FV United Enschede 2 (zaal)

vr 27 mei

FC Almelo 8 (zaal)

vr 27 mei

Almelo FC 8

Pastink, H.J.

vr 20 mei

Hoekje/Toyota O'zaal 4 Zaal

Duren, H. van

vr 20 mei

Hoekje/Toyota O'zaal 4 (zaal)

vr 29 apr

FV United Enschede 4 (zaal)

ma 11 apr

Hoekje/Toyota O'zaal 6 (zaal)

vr 8 apr

EBZV '85 1 (zaal)

vr 1 apr

Achilles Enschede 2 (zaal)

vr 18 mrt

EBZV '85 2 (zaal)

vr 11 mrt

FC Almelo 9 (zaal)

ma 29 feb

Hoekje/Toyota O'zaal 7 (zaal)

vr 19 feb

De Lutte 1 (zaal)

ma 15 feb

FV United Enschede 4 (zaal)

wo 10 feb

RSC 2 (zaal)

wo 3 feb

FC Almelo 9 (zaal)

vr 15 jan

Hoekje/Toyota O'zaal 7 (zaal)

vr 8 jan

Sparta Enschede 3 (zaal)

vr 18 dec

TVO 2 (zaal)

vr 11 dec

TVO 2 (zaal)

vr 4 dec

Sparta Enschede 3 (zaal)

vr 13 nov

Hoekje/Toyota O'zaal 6 (zaal)

vr 6 nov

EBZV '85 1 (zaal)

vr 16 okt

EBZV '85 2 (zaal)

vr 2 okt

De Lutte 1 (zaal)

vr 11 sep

RSC 2 (zaal)

Mannen Zaal recreatie - 2e klasse 6

Stand

Naam G W GL V P DPV DPT PM
1. Drienerlo 3 1 0 0 1 0 3 7 0
SpelerGespeeldDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
Jouke Bisschop10000
Hilbert Heida00000
Wouter Sieverink40000
63000
31000
Casper Bresters163000
31000
Peter Buitelaar30000
Rick Krabbendam83000
Adriaan Pleijsier188000
67010
72000
Niels Dalen, van 00000
WedstrijdTitleWritten byDate
Drienerlo 3 - Sparta E. 2Heroïsche overwinning Zaal 32017-09-29 09:22:29
WedstrijdTitleWritten byDate
Drienerlo 3 - Sparta E. 2Heroïsche overwinning Zaal 32017-09-29 09:22:29
0 reacties