Drienerlo 2

Info

Trainers

Spelers

Aankomende wedstrijden

De aankomende wedstrijden zijn ook te zien in de team kalender.

Er zijn op dit moment geen wedstrijden.

Resultaten

za 25 mei

De Tubanters 1897 2

za 18 mei

NEO 2

za 11 mei

FC Berghuizen 2

za 20 apr

De Esch 3

za 13 apr

SVZW 4

za 6 apr

De Zweef 2

za 23 mrt

AJC '96 2

za 16 mrt

Excelsior '31 5

za 9 mrt

Wilhelminaschool 3

za 16 feb

PH 4

za 9 feb

PH 3

za 26 jan

Rigtersbleek 2

za 19 jan

AJC '96 2

za 22 dec

De Zweef 2

za 8 dec

SVZW 4

za 1 dec

De Esch 3

za 24 nov

FC Berghuizen 2

za 3 nov

Rigtersbleek 2

za 27 okt

Excelsior '31 5

za 20 okt

Wilhelminaschool 3

za 13 okt

De Tubanters 1897 2

za 6 okt

NEO 2

za 29 sep

PH 4

za 22 sep

PH 3

za 19 mei

FC Aramea 2

za 12 mei

Grol 2

za 14 apr

De Tubanters 1897 2

za 7 apr

Rigtersbleek 2

za 24 mrt

Vosta 2

za 17 mrt

SVV '91 2

za 10 mrt

FC Aramea 2

za 3 mrt

Sparta E. 4

za 17 feb

Grol 2

za 16 dec

Rigtersbleek 2

za 9 dec

De Tubanters 1897 2

za 9 dec

Sparta E. 4

za 2 dec

Rigtersbleek 2

za 25 nov

Achilles E 2

za 18 nov

De Tubanters 1897 2

za 11 nov

SVV '91 2

za 28 okt

FC Aramea 2

za 14 okt

Vosta 2

za 7 okt

Sportlust Glanerbrug 2

za 30 sep

Avanti W. 2

za 23 sep

Grol 2

za 16 sep

Tubantia 4

za 9 sep

Achilles '12 3

za 2 sep

De Esch 4

za 13 mei

Tubantia 2

Schipper, S.

za 6 mei

De Tubanters 1897 2

Berg, J. van den

za 22 apr

Sparta E. 4

Dennink, N.

za 8 apr

Quick '20 2

Damveld, J.H.

za 1 apr

Sportlust Glanerbrug 2

Jong, GP de

za 25 mrt

Rigtersbleek 2

Damveld, J.H.

za 18 mrt

FC Berghuizen 2

Oude Veldhuis, R.J.M.

za 18 feb

De Esch 2

Maduro, G.G.L.

za 4 feb

Avanti W. 2

Veen, P. van der

za 3 dec

Wilhelminaschool 2 ZA

Schapelhouman, R.

za 26 nov

Avanti W. 2

Erinkveld, T.

za 19 nov

Wilhelminaschool 2 ZA

Wolbers, P.L.

za 12 nov

De Tubanters 1897 2

Klaveren, D. van

za 29 okt

Sportlust Glanerbrug 2

Rikken, R.

za 22 okt

SVZW 5 ZA

Damveld, J.H.

za 15 okt

Quick '20 2

Oude Veldhuis, R.J.M.

za 8 okt

FC Berghuizen 2

Kropman, M.

za 1 okt

Rigtersbleek 2

Ebeltjes, P

za 24 sep

De Esch 2

Linders, T.M.M.

za 17 sep

Sparta E. 4

Boog, R.S. van den

za 10 sep

Tubantia 2

Steggink, TM

za 3 sep

Wilhelminaschool 3

Mulder, M.

za 27 aug

Juliana '32 4

Hakkenbroek, R.

do 18 aug

SVV '91 2

Blauw, J. G.

za 7 mei

De Zweef 2

za 30 apr

Bastilleveld

Blauw Wit'66 2

za 16 apr

Bastilleveld

Marienberg 2

za 9 apr

Wilhelminaschool 2 ZA

za 2 apr

Bastilleveld

Achilles '12 2

ma 28 mrt

DES 2

za 26 mrt

Bastilleveld

Sparta E. 4

za 19 mrt

Juliana '32 2

za 12 mrt

Bastilleveld

FC Eibergen 2

za 13 feb

AZSV 5

za 5 dec

Sintelbaanveld

Achilles E 2

za 28 nov

Marienberg 2

za 14 nov

Sintelbaanveld

Wilhelminaschool 2 ZA

za 7 nov

Achilles '12 2

za 31 okt

Bastilleveld

Juliana '32 2

za 17 okt

FC Eibergen 2

za 10 okt

Sintelbaanveld

DES 2

za 3 okt

Sparta E. 4

za 26 sep

Bastilleveld

AZSV 5

za 19 sep

Achilles E 2

za 12 sep

Bastilleveld

De Zweef 2

za 5 sep

Blauw Wit'66 2

do 23 apr

Bastilleveld

Achilles E 2

za 18 apr

De Zweef 2

za 11 apr

Bastilleveld

FC Eibergen 2

za 28 mrt

Achilles '12 2

za 21 mrt

Bastilleveld

Sparta E. 3

za 14 mrt

Bastilleveld

DOS '37 3

za 7 mrt

Juliana '32 2

za 28 feb

Bastilleveld

DOS '37 3

za 21 feb

SVZW 4

za 7 feb

Sportlust Glanerbrug 2

Mannen Zaterdag reserve - 4e klasse 14

Stand

Naam G W GL V P DPV DPT PM
1. Drienerlo 2 0 0 0 0 0 0 0 0
SpelerGespeeldDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
00000
Patrick van Oerle00000
Rob Rikken00000
Sjoerd Zagema50000
00000
Vincent Delke65100
Jorn Quattrocchi00000
Max van IJsselmuiden00000
Maarten Kropman70100
Jan-Hein Kloppenberg00000
70001
Christos Maragkos00000
0 reacties