FC Het Vooroverleg

Info

Trainers

Spelers

Aankomende wedstrijden

De aankomende wedstrijden zijn ook te zien in de team kalender.

Er zijn op dit moment geen wedstrijden.

Resultaten

wo 30 mei

Sporthal 2

wo 16 mei

Sporthal 2

wo 9 mei

Sporthal 2

wo 2 mei

Sporthal 2

do 19 apr

Sporthal 1

ma 16 apr

Sporthal 2

wo 28 mrt

Sporthal 2

ma 12 mrt

Sporthal 2

wo 21 feb

Sporthal 2

wo 17 jan

Sporthal 2

do 21 dec

Sporthal 2

do 7 dec

Sporthal 1

do 23 nov

Sporthal 1

do 16 nov

Sporthal 1

do 12 okt

Sporthal 2

Joga Bonita

do 5 okt

Sporthal 2

West Henk United

do 28 sep

Sporthal 2

Barzaalona

do 21 sep

Sporthal 1

Joga Bonita

do 14 sep

Sporthal 1

Afgelast

do 7 sep

Sporthal 1

Afgelast

do 8 jun

Sporthal 1

LaVA

do 1 jun

Sporthal 2

di 23 mei

Sporthal 2

Patio Roma

wo 17 mei

Sporthal 2

Afgelast

wo 10 mei

Sporthal 2

Joga Bonita

do 4 mei

Sporthal 1

Afgelast

di 4 apr

Sporthal 2

wo 22 mrt

Sporthal 2

Barzaalona

do 16 mrt

Sporthal 1

do 16 feb

Sporthal 1

West Henk United

do 15 dec

Sporthal 2

Afgelast

do 8 dec

Sporthal 1

West Henk United

do 1 dec

Sporthal 2

Barzaalona

wo 30 nov

Sporthal 1

do 24 nov

Sporthal 1

Joga Bonita

wo 19 okt

Sporthal 2

wo 5 okt

Sporthal 2

Joga Bonita

do 29 sep

Sporthal 1

West Henk United

do 22 sep

Sporthal 1

Patio Roma

do 15 sep

Sporthal 1

FC Midas

wo 7 sep

Sporthal 2

di 7 jun

Sporthal 1

FC Midgard

do 2 jun

Sporthal 1

Deportivo lack a Talent 2

di 31 mei

Sporthal 1

LaVA

di 17 mei

Sporthal 1

Patio Roma

di 10 mei

Sporthal 2

West Henk United

di 3 mei

Sporthal 2

Patio Roma

di 5 apr

Sporthal 1

Sparta Traag

di 15 mrt

Sporthal 1

Sparta Traag

di 23 feb

Sporthal 1

FC Midgard

di 16 feb

Sporthal 1

West Henk United

wo 10 feb

Sporthal 2

LaVA

do 14 jan

Sporthal 2

wo 13 jan

Sporthal 2

Zaalig Passen

do 17 dec

Sporthal 2

do 3 dec

Sporthal 1

2 Vingers 5

do 12 nov

Sporthal 1

Deportivo lack a Talent

do 5 nov

Sporthal 1

do 29 okt

Sporthal 2

di 27 okt

Sporthal 1

di 6 okt

Sporthal 2

Zaalig Passen

do 1 okt

Sporthal 1

Miranda

do 24 sep

Sporthal 1

FC Midas

do 25 jun

Sporthal 1

do 18 jun

Sporthal 1

Patio Roma

do 11 jun

Sporthal 1

Miranda

wo 27 mei

Sporthal 2

2 Vingers 5

do 21 mei

Sporthal 1

7x1

1. FC Schultenbrau

wo 8 apr

Sporthal 2

2 Vingers 5

wo 25 mrt

Sporthal 2

Patio Roma

do 5 mrt

Sporthal 1

1. FC Schultenbrau

do 12 feb

Sporthal 1

Miranda

do 5 feb

Sporthal 2

AS Mobaco

IZC Kwartiel 3 - A poule

Stand

Naam G W GL V P DPV DPT PM
1. West Henk United 7 7 0 0 21 38 12 0
2. Toeter 5 4 0 1 12 32 15 0
3. FC Het Vooroverleg 7 3 2 2 11 31 25 0
4. Joga Bonito 5 3 1 1 10 30 12 0
5. Drienerlo-sers 5 2 0 3 6 25 29 0
6. Faalencia C.F. 6 2 0 4 6 11 15 0
7. Enschede United 8 2 0 6 6 21 56 0
8. Barzaalona 4 1 1 2 4 19 11 0
9. PK Zwolle 7 1 0 6 3 14 46 0
SpelerGespeeldDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
WedstrijdTitleWritten byDate
WedstrijdTitleWritten byDate
0 reacties