Drienerlo 1

Welkom op de website van het eerste elftal van v.v. Drienerlo! Op deze pagina vindt u informatie over het team, de gespeelde en toekomstige wedstrijden en alle bijbehorende statistieken.

Info

Een 7e plek in de 4e klasse afgelopen seizoen betekende lijfsbehoud voor v.v. Drienerlo 1. 

We verwelkomen dit jaar graag de nieuwe hoofdtrainer Marnix Smit. Hij zal aankomende jaar met veel entausiasme en inzet laten zien wat er mogelijk is met deze ploeg, waarin ook opnieuw vele wisselingen plaatsvonden. Met Marnix en de altijd aanwezige gezelligheid binnen onze prachtige vereniging zullen we proberen om er weer een fantastisch seizoen van maken.

Om het veld heen kunt u ons groen-witte leger van supporters vinden. We verwelkomen u daarom graag om eens een wedstrijd bij te wonen en na de wedstrijd met ons in de kantine te genieten van muziek en gezelligheid!

Trainers

Spelers

Aankomende wedstrijden

De aankomende wedstrijden zijn ook te zien in de team kalender.

za 23 nov

SVV '91 1

za 30 nov

EFC PW 1885 1

za 7 dec

Sportlust Glanerbrug 1

za 14 dec

Juliana '32 1

za 25 jan

Rigtersbleek 1

za 1 feb

SC Enschede 1

za 8 feb

FC Berghuizen 1

za 15 feb

FC Aramea 1

za 7 mrt

FC Winterswijk 1

za 14 mrt

Achilles E 1

za 21 mrt

GVV Eilermark 1

za 28 mrt

SVV '91 1

za 4 apr

Juliana '32 1

za 18 apr

Sportlust Glanerbrug 1

za 25 apr

Achilles '12 1

za 9 mei

Rigtersbleek 1

za 16 mei

EFC PW 1885 1

za 23 mei

Tubantia 1

Resultaten

za 25 mei

Rijssen Vooruit 1

za 18 mei

Achilles E 1

za 11 mei

Sportclub Rijssen 1

za 4 mei

AJC '96 1

za 13 apr

SV DRC 2012 1

za 6 apr

BZSV de Blauwwitters 1

za 23 mrt

Sportlust Glanerbrug 1

za 16 mrt

EFC PW 1885 1

za 9 mrt

ATC '65 1

za 16 feb

RKSV 1

za 9 feb

SC Enschede 1

di 18 dec

Sportclub Overdinkel 1

za 8 dec

SV DRC 2012 1

za 1 dec

BZSV de Blauwwitters 1

za 24 nov

Sportlust Glanerbrug 1

za 17 nov

EFC PW 1885 1

di 13 nov

Barbaros 1

za 10 nov

ATC '65 1

za 3 nov

Sportclub Rijssen 1

za 27 okt

AJC '96 1

di 23 okt

LSV 1

za 13 okt

Rijssen Vooruit 1

za 6 okt

Achilles E 1

za 29 sep

RKSV 1

za 22 sep

SC Enschede 1

za 26 mei

v.v. Hellendoorn 1

za 19 mei

DES 1

za 12 mei

Kloosterhaar 1

za 21 apr

Bergentheim 1

za 14 apr

RKSV 1

za 7 apr

Achilles E 1

za 31 mrt

Wilhelminaschool 1

za 24 mrt

Oranje Nassau 1

za 17 mrt

Marienberg 1

za 10 mrt

SVVN 1

za 3 mrt

ASV '57 1

za 17 feb

Quick '20 1

za 3 feb

Juliana '32 1

za 27 jan

RKSV 1

di 19 dec

Buurse 1

za 16 dec

DES 1

za 9 dec

v.v. Hellendoorn 1

za 2 dec

Bergentheim 1

za 25 nov

Kloosterhaar 1

za 18 nov

Wilhelminaschool 1

di 14 nov

Bon Boys 1

za 4 nov

SVVN 1

za 28 okt

Marienberg 1

za 28 okt

Marienberg 1

za 28 okt

Marienberg 1

za 21 okt

Oranje Nassau 1

di 17 okt

DETO 1

za 14 okt

Kunstgrasveld

ASV '57 1

za 7 okt

Quick '20 1

za 30 sep

Achilles E 1

za 23 sep

Juliana '32 1

za 16 sep

Zelos 1

di 12 sep

FC Winterswijk 1

za 2 sep

AZSV 2

za 13 mei

Marienberg 1

Petersen, E.J.

za 6 mei

Bergentheim 1

Compagner, J.H.M.

za 29 apr

Kloosterhaar 1

Marschalk, H.G.L.

za 22 apr

Blauw Wit'66 1

Vries, J.A. de

za 15 apr

SVVN 1

Kiremit, S.

za 15 apr

SVVN 1

Kiremit, S.

za 8 apr

Lemele 1

Gerrevink, W.J. van

za 1 apr

Voorwaarts V. 1

Moeken, G.W.F.

za 25 mrt

RKSV 1

Luiken, J.H.

za 18 mrt

Juliana '32 1

Weever, K.

za 11 mrt

DES 1

Drenth, M.

za 4 mrt

Wilhelminaschool 1

Karkdijk, G.J.

za 18 feb

Rijssen Vooruit 1

Huisman, J.

za 4 feb

Oranje Nassau 1

Stegeman, G.

za 10 dec

Marienberg 1

Jansen, G.W.

za 3 dec

Bergentheim 1

Moeken, G.W.F.

za 26 nov

Kloosterhaar 1

Oosterkamp, S.

za 12 nov

Blauw Wit'66 1

Huisman, J.

za 5 nov

DES 1

Beek, H.H.B. van

za 29 okt

Voorwaarts V. 1

Steen, G.H.

za 15 okt

Lemele 1

za 15 okt

Lemele 1

za 8 okt

Juliana '32 1

Beldman, D.

za 1 okt

RKSV 1

Maathuis, G.

za 24 sep

Rijssen Vooruit 1

za 17 sep

SVVN 1

za 10 sep

Oranje Nassau 1

za 3 sep

Wilhelminaschool 1

za 27 aug

Zuid Eschmarke 1 ZA

vr 26 aug

De Tubanters1897 1 ZO

di 23 aug

Haaksbergen 1 ZO

za 14 mei

Bastilleveld

Juliana '32 1

Kok, R.P.

za 7 mei

Marienberg 1

za 30 apr

Bastilleveld

Blauw Wit'66 1

za 16 apr

Bastilleveld

Lemele 1

za 9 apr

DZSV 1

za 2 apr

Bastilleveld

Kloosterhaar 1

ma 28 mrt

Bastilleveld

Sportlust Glanerbrug 1

za 26 mrt

Bastilleveld

DES 1

za 19 mrt

Quick '20 1

za 12 mrt

Bastilleveld

RKSV 1

za 5 mrt

Achilles E 1

za 13 feb

Zelos 1

za 23 jan

Voorwaarts V. 1

za 12 dec

Lemele 1

za 5 dec

Bastilleveld

Marienberg 1

za 28 nov

Juliana '32 1

za 14 nov

Bastilleveld

DZSV 1

za 7 nov

Kloosterhaar 1

za 31 okt

Bastilleveld

Quick '20 1

za 24 okt

RKSV 1

za 10 okt

Bastilleveld

Achilles E 1

za 3 okt

Sportlust Glanerbrug 1

za 26 sep

Bastilleveld

Zelos 1

za 19 sep

DES 1

za 12 sep

Bastilleveld

Voorwaarts V. 1

za 5 sep

Blauw Wit'66 1

Mannen Tukker Cup poule - Tukker Cup Groep 1 D

Stand

Naam G W GL V P DPV DPT PM
1. Drienerlo 1
3 reacties
  • Wouter Schreuder op 20 nov, 2018 07:48
    Des te beter!
  • Richard Lubbers op 6 mrt, 2015 13:29
    Bij DES gaat alles ook lekker zo te lezen: http://www.tubantia.nl/regio/hellendoorn/van-veen-verrast-door-ontslag-bij-des-nijverdal-1.4795063
  • Richard Lubbers op 6 mrt, 2015 13:29
    Heuh, een nieuw berichtenbord! :D